1Editedbw
Duyurular

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’ndan Sınav Duyurusu

DUYURU

Değerli Öğrenci Adaylarının Dikkatine

Sınav başvurularınızı 10 Ağustos 2018 tarihine kadar web sitemiz üzerinden çevrimiçi veya ARUCAD Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı’na şahsen yapabilirsiniz. Başvuru sırasında yanınızda 2 adet vesikalık fotoğraf bulundurmanız ve sınav başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmanız önem arz etmektedir.

ARUCAD Burs ve Yetenek Seviye Belirleme Sınavı dört aşamadan oluşmaktadır. Bunlar

  1. İlgi ve motivasyon yazısı
  2. Stüdyo ve yetenek sınavı
  3. Kişisel portfolyo
  4. Mülakat

2018-2019 akademik yılı güz dönemi kayıtları için planlanan Burs ve Yetenek Seviye Belirleme Sınavı her fakülte için farklı tarihlerde yapılacaktır. 13 Ağustos 2018 – Sanat Fakültesi, 14 Ağustos 2018 – İletişim Fakültesi ve 15 Ağustos 2018 – Tasarım Fakültesi için yapılacak sınavlar Arkın Yaratıcı Sanatlar ve Tasarım Üniversitesi yerleşkesinde gerçekleştirilecektir. Sınavların başlangıç saati 10:00’dur. Adayların en geç saat 09:30’da sınav merkezinde olmaları, sınav giriş kartlarını ve kimliklerini yanlarında bulundurmaları önemle rica olunur.

Burs ve Yetenek Seviye Belirleme Sınavı sonuçları, sınava katılan öğrenci adaylarına, 17 Ağustos 2018 tarihinde üniversite yetkilileri tarafından telefonla bildirilecektir. Sınav sonuçları ayrıca web sitemiz üzerinden de duyurulacaktır.

Başvuru için: https://www.arucad.edu.tr/aday-ogrenci/basvuru-formu/

Sonuçlar için TIKLAYINIZ.

ARUCAD ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

Akademisyen Giriş Öğrenci Giriş