Kampus1Editedbw
Yönetim

Rektör Yardımcısı (Araştırma ve Geliştirme)

DSC03063

ARUCAD, disiplinler arası yaklaşım, yaratıcılık ve özgünlük ile eğitim ve araştırmayı desteklemeyi ilke edinmiştir. Öğrencilerimiz profesyonel gelişimlerine yönelik olarak deneyimli akademik kadro ve seçkin altyapı olanaklarına erişim ile desteklenmektedir. ARUCAD, yaşam boyu öğrenme yolculuğunda, öğrencilerimize engin olanaklar sağlayan, her yönüyle insana ve çevreye duyarlı bir üniversitedir.
ARUCAD vizyonunun bir parçası olarak mezunlarımızın; etik değerlerle donatılmış, topluma olumlu katkı yapmayı görev edinmiş, çevre ve sürdürülebilirlik konularına duyarlı profesyoneller olmaları hedeflenmektedir.
Üniversitemiz, öğrencilere birey olarak potansiyellerini gerçekleştirme fırsatı ve yapmayı seçtikleri her şeyde başarılı olmaları için gerekli beceri ve araçları vererek onların yeteneklerini gelişmelerini en iyi şekilde desteklemektedir.
'Öğrenmeyi öğrenme' tutumuyla profesyonel ve akademik mükemmelliğe doğru deneysel yollarla kendi yollarını çizerken; öğrencilerimiz çok kültürlü ortamın, akademik ve sosyal hayatın teşvik edici ve merak uyandırıcı yaratıcılığının tadını çıkarma olanağına sahiptirler.

Prof. Dr. Burcu Toker
Rektör Yardımcısı (Araştırma ve Geliştirme)
Akademisyen Giriş Öğrenci Giriş