1Editedbw
Yönetim

Rektör Yardımcısı (Uluslararası ve Sosyal İlişkiler)

İbrahim Dalkılıç

ARUCAD, birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, kültürel zenginlik ve tarihi birikime sahip bir coğrafyada sanatın, tasarımın ve iletişimin etkileşimini, birbiriyle kesişerek güçlendikleri bir ekosistemi kendine temel almış bir üniversite olarak öğrencilerine eğitim vermektedir.
Üniversite eğitiminin sadece akademik bir gelişim değil, aynı zamanda kültürel bir gelişim de olduğunun farkında olan ARUCAD, öğrencilerinin parçası oldukları eğitim süreçlerinde entelektüel birikimlerini geliştirirken, eleştirel düşünme becerilerine de katkıda bulunmayı kendine vizyon olarak benimsemiştir.
ARUCAD, insanın hayat yolculuğunda kendini gerçekleştirmesinin temelini oluşturacak duyarlılığı, iletişim becerilerini, sanatsal birikimi ve yetiyi öğrencilerine kazandırarak, onlara güçlü bir gelecek sunmaktadır.
Sanatın uygarlıkların temelini oluşturduğu inancıyla, geleceğin her köşesinin sanatla yoğrulduğu, zamana meydan okuyan tasarımlara sahip ve varoluşumuzu güçlü kılacak iletişim ortamının olduğu bir dünyanın hayalidir ARUCAD…

Yrd. Doç. Dr. İbrahim Dalkılıç
Rektör Yardımcısı
Akademisyen Giriş Öğrenci Giriş